Akademia Negocjacji

Akademia Negocjacji projektu Polilog to wyjątkowa możliwość by w ramach dwudniowych bezpłatnych zajęć zdobyć podstawowe umiejętności negocjacyjne pod okiem ekspertów z konsorcjum szkoleniowo-doradczego House of Skills. Negocjacje to nie tylko różne style i strategie  prowadzenia sporu. To również sposoby reagowania w sytuacjach nieporozumień i konfliktów. I to właśnie te kompetencje stanowią w naszych oczach podstawę społeczeństwa obywatelskiego. Jego jakość zaś, wprost uzależniona jest od poziomu umiejętności interpersonalnych każdego z nas.

Akademia ma formę warsztatów w ramach których świeżo zdobytą wiedzę uczestnicy od razu będą  mieli okazję wykorzystać w praktyce, w ramach licznych symulacji i gier negocjacyjnych przygotowanych przez naszych trenerów.

Kończąc naszą Akademię uczestnicy wyjdą  nie tylko z nabytymi podstawowymi umiejętnościami negocjacyjnymi ale także z certyfikatem House of Skills je potwierdzającym.

Termin i miejsce:
Akademia odbędzie się w dniach 10 -11 lutego  w  Warszawie. Dokładną lokalizację otrzymacie drogą mailową po przesłaniu nam zgłoszenia.

Jak się zgłosić?

Aplikacja na naszą Akademię jest banalnie prosta.  Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w ramach, którego poprosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na 7 pytań. Pytania te zawierać będą podstawowe sytuacje negocjacyjne. Autorzy 30-tu najciekawszych  zgłoszeń zaproszeni zostaną na naszą Akademię.
Termin przysyłania zgłoszeń: 31 stycznia.
Formularz: Link
QR kod do formularza