Członkowie

Avatar Michał Gawriłow

Michał Gawriłow

Koordynator Akcji Młodzi Pamiętają
tel. kom. 502-955-182

Student historii Uniwersytetu Warszawskiego, Szczecinianin. Od kilku lat aktywny w organizacjach pozarządowych (NZS, MDP, FOO, Soli Deo). Koordynator i pomysłodawca kilku projektów historyczno-edukacyjnych. Miłośnik Josepha Ratzingera. W Fundacji od dłuższego czasu zaangażowany w projekty historyczne: "Akcja Młodzi Pamiętają" i "Poznaj swoją historię"


Avatar Jakub Łasiewicki

Jakub Łasiewicki

Rzecznik Prasowy
tel. kom. 606-680-965

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Członek jednej z warszawskich korporacji akademickich. Z zamiłowania podróżnik. W fundacji od 2014 roku.


Avatar Piotr Leśniak

Piotr Leśniak

Student stosunków międzynarodowych oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią, polityką, muzyką oraz sportem. W Fundacji zajmuje się koordynowaniem akcji "Młodzi Pamiętają". Zaangażowany w działalność Fundacji od 2012 roku, członek zarządu od początku 2015 roku.


Avatar Bartek Wójcik

Bartek Wójcik

Student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Zaangażowany głównie w projekty dotyczące najnowszej historii Polski. Działa przy organizacji Akcji „Mlodzi Pamiętają”. Ponadto bierze udział w przygotowaniu Festiwalu Sztuki Zaangażowanej "Sztuka Idei". Członek warszawskiej redakcji portalu jagiellonski24.pl. Zainteresowania - historia współczesna, polska muzyka lat osiemdziesiątych, dorobek kinematografii polskiej. Z Fundacją związany od 2012 roku


Avatar Mikołaj Skass

Mikołaj Skass

Absolwent politologii na Uniwersytecie Warszawskim i student pierwszego roku dziennikarstwa i medioznawstawa na tej samej uczelni. Współorganizator Akcji "Młodzi Pamiętają". Redaktor na wortalu igol.pl oraz stażysta w redkacji TVP Sport Prywatnie wielki pasjonat piłki nożnej i zagorzały kibic Liverpoolu FC. Z fundacją związany od 2013 roku.


Avatar Ewelina Zdziera

Ewelina Zdziera


Avatar Bartek Kuzioła

Bartek Kuzioła

Student prawa, jego kręgiem zainteresowań są historia, tenis i podróże. Z Fundacją związany od 2015 roku.


Avatar Marcel Długoszewski

Marcel Długoszewski

Studiował historię na Uniwersytecie Warszawskim.
W Fundacji zajmuje się organizacją Akcji Młodzi Pamiętają.
Z zamiłowania muzyk i fan wszelkich dźwięków.


Avatar