Konkurs 2016

13 października 2016 roku w Warszawie odbędzie się III edycja Festiwalu Sztuki Zaangażowanej „Sztuka Idei”. Głównym celem Festiwalu jest zachęcenie młodych twórców, by nie bali się poruszać w swoich utworach tematów istotnych ze społecznego punktu widzenia. Wierzymy, że świat wartości powinien przenikać w sposób szczególny formy artystycznego wyrazu. Festiwal „Sztuka Idei” już po raz trzeci stanie się przestrzenią wsparcia młodych twórców, którzy sobą i swoją muzyką pragną przekazać nam „coś więcej”.

Tegoroczna formuła Festiwalu uległa zmianie w porównaniu do wcześniejszych edycji. Zrezygnowaliśmy z patrona, którego twórczość stanowiła dotąd motyw przewodni wydarzenia. Tym razem stawiamy w większym stopniu na Was! Pragniemy dać Wam pełną swobodę w zakresie repertuaru. Z jednym ważnym zastrzeżeniem –  oczekujemy że zaprezentowane utwory będą odważnie podejmować tematy naprawdę istotne. Oczekujemy tekstów niosących za sobą konkretne wartości, o których zespoły będą miały możliwość opowiedzieć w krótkim wywiadzie w dniu Konkursu. Bez tego nie ma tego Festiwalu!

 

Zachęcamy serdecznie każdego muzyka oraz zespoły, których członkowie nie przekroczyli 30 roku życia do zgłaszania się do Konkursu i powalczenia na festiwalowej scenie o atrakcyjne nagrody!


Jak można dokonać zgłoszenia?

1) Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu (Regulamin Konkursu dla Młodych Muzyków 2016)

2) Wypełnij kartę zgłoszeniową ( KARTA ZGŁOSZENIOWA)

3) Wyślij kartę zgłoszeniową oraz do dwóch nagrań autorskich utworów  (pliki muzyczne lub linki do filmów/nagrań) na adres email:  sztukaidei@odpowiedzialnosc.org

 

Do kiedy można dokonać zgłoszenia?

Do 25 września 2016