Raport z ostatnich działań

W minionym czasie miały miejsce debaty i spotkania, w których organizacji mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Jako Fundacja wspólnie ze Studenckim Kołem Naukowym Utriusque Iuris działającym na WPiA UW zorganizowaliśmy debatę pt. „Ukraińskie powojnie. Jaka przyszłość czeka Ukrainę i Europę?

Tematem debaty była sytuacja za naszą wschodnią granicą, ze szczególnym uwzględnieniem możliwych konsekwencji wynikłego konfliktu. Na pytania dotyczące strategicznych sojuszy, układów politycznych i gospodarczych oraz relacji europejskich odpowiedzieli wybitni eksperci:

– dr Jacek Bartosiak – Strategy and Future,
– Jadwiga Rogoża – Ośrodek Studiów Wschodnich,
– Jan Piekło – były Ambasador RP na Ukrainie.

Debata cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nie zabrakło również miejsce na pytania z sali.

Kolejnym wydarzeniem było szkolenie pt. „Jak układać ręce? Mowa ciała w wystąpieniach publicznych”, w trakcie którego Jakub Podgajnik przybliżył zainteresowanym techniki wypowiadania się przed publicznością zwracając szczególną uwagę na rolę i znaczenie mowy ciała.

Szkolenie odbyło się w gmachu UW, a przy jego organizacji współpracowaliśmy z Kołem Naukowym Debaty i Wystąpień Publicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją!

Konferencja 2 Konferencja 3 Konferencja1 Szkolenie 2 Szkolenie1